Firma Rott design je rodinný podnik, s hlavním sídlem a výrobou přibližně 15 km severně od Plzně. V současné době tvoří většinu produkce jídelní masivní stoly s rozkládacím systémem, které si můžete prohlédnout právě v showroomu Prostoria nebo v podnikové prodejně Rott Design na Vinohradské třídě 21, na Praze 2. Na chodu firmy se aktivně podílejí jak majitel a zakladatel Petr Rott, tak i jeho syn Jan. Rott design dokonale uspokojí potřeby zákazníků, kteří se zajímají o skutečnou kvalitu a jedinečný design.

 

Architektonické a designérské studio de.fakto se zabývá návrhy a následnou komplexní realizací staveb a interiérů pod svým autorským dohledem. Tým zkušených architektů a designérů působí v showroomu a kanceláři na adrese Michalská 7, Praha 1, kde naleznete originální showroom o celkové ploše více než 730 m2.

 

Svoboda & Williams je renomovaná pražská realitní kancelář, jež nabízí kompletní spektrum služeb v oblastech rezidenčních i komerčních nemovitostí. V segmentu rezidenčních realit se zaměřuje především na prodej a pronájem luxusních bytů a rodinných domů a vil v Praze a v Brně. V oblasti komerčních nemovitostí se Svoboda & Williams specializuje na pronájem kanceláří v Praze a v Brně a nabízí rovněž služby zastupování nájemce (T-rep) a zastupování pronajímatele (L-rep).
 
 

Značka feelHOME je synonymem pro cenově dostupné kvalitní rodinné domy, vily a byty na prodej a k pronájmu v Praze a v Brně. Na webovém  protálu www.feelhome.cz naleznete širokou nabídku kvalitních rezidenčních nemovitostí, vyznačujících se výhodným poměrem kvalita : cena. Uvažujete-li o koupi bytu či rodinného domu v Praze či v Brně, nebo naopak byt či rodinný dům vlastníte a zvažujete jeho prodej či pronájem, značka feelHOME je tu právě pro Vás.

 

Hledáte apartmán ke krátkodobému pronájmu v centru Prahy? V tom případě se obraťte na portál Prague-Stay.com. Nadstandardní apartmány od Prague-Stay.com je tu pro vás, hledáte-li krátkodobé ubytování v Praze s vysokou mírou soukromí, ať už se do Prahy chystáte služebně či na dovolenou. Na portálu Prague-Stay.com rovněž naleznete obsáhlého lifestylového průvodce Prague Lifestyle, který představuje to nejlepší z pražských restaurací, kaváren, nákupních příležitostí, ale i historických památek, který vám pomůže k tomu, abyste si z Prahy  odvezli řadu nezapomenutelných zážitků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >